Movies
Ratings
159
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5- Tune in for LoveRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5