Movies
Ratings
89
The DescendantsRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
20 Feet from StardomRated ★ 4.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.0- The True-taste ShowRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.0
Mademoiselle CRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
RedRated ★ 2.0
CloserRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0