Movies
Ratings
843
TwinsRated ★ 3.0
All Quiet On The Western FrontRated ★ 4.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.5
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 1.0- The CovenantRated ★ 2.5
DarkmanRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 4.5
CocktailRated ★ 3.5
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0
Napoleon DynamiteRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 4.5
The Thin Red LineRated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 3.5
Dirty DancingRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0