Movies
Ratings
831
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
RampageRated ★ 1.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Raid 2Rated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0- Silver KnifeRated ★ 1.0
Attack the Gas Station 2Rated ★ 1.0
Boss X FileRated ★ 1.0
Election 2Rated ★ 2.0
ElectionRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5