Movies
Ratings
19
Coyote UglyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0