Movies
Ratings
369
TenetRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0- Believer: extended cutRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 0.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5