Titles you rated
BluebeardRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5