Movies
Ratings
286
Get OutRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0