Movies
Ratings
510
Furious 7Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Cadillac RecordsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
I'm Not There.Rated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.0
CrankRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5