Movies
Ratings
34- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5

MetamorphosisRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0