Titles you rated
- Am I Ok?Rated ★ 3.0
- MaterialistsRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0- SaltburnRated ★ 4.0
Nineteen Eighty-FourRated ★ 4.0
HereRated ★ 3.5
The Duke of BurgundyRated ★ 1.5
ChallengersRated ★ 3.5
The DentistRated ★ 1.5
NosferatuRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0