Titles you rated
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0
EurekaRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Color Me TrueRated ★ 4.5
Field of DreamsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Shining Boy and Little RandyRated ★ 3.0
A Ghost of a ChanceRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Man on the MoonRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5