Movies
Ratings
149
Green BookRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Breaking IceRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 1.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
The Water Flows to the SeaRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5