Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 2.5
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0