Titles you rated
At the BenchRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5- It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
MahjongRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
First CowRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5- First SummerRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5- The HomecomingRated ★ 2.5

No Other LandRated ★ 4.5- Looking for a donkeyRated ★ 4.0
- The InvasionRated ★ 3.5
- Omega Wants to DanceRated ★ 2.5
The JournalistRated ★ 3.0
Saint JudyRated ★ 3.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 3.5