Movies
Ratings
806
Zootopia 2Rated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
MetropolisRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5- BorderlandsRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0