Movies
Ratings
277
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 1.5
Love, LiesRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0- Rules of DatingRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Leap!Rated ★ 3.5