Movies
Ratings
459
F1: The MovieRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 1.5- The Subtle Art of Not Giving a F*ckRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5