Movies
Ratings
221
Memoirs of a MurdererRated ★ 4.0
Ushijima the Loan SharkRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 5.0
The Great War of ArchimedesRated ★ 4.5
Gantz:ORated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Part 3Rated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.5
Resident Evil: DegenerationRated ★ 2.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 2.5
The RockRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
Resident Evil: VendettaRated ★ 3.0
Thermae Romae IIRated ★ 3.5
Detroit Metal CityRated ★ 2.5
The Floating CastleRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 2.5
CubeRated ★ 4.5