Movies
Ratings
482
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 2.5
The Blood of WolvesRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0