Movies
Ratings
321
Donnie DarkoRated ★ 2.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Mr. Smith Goes to WashingtonRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
American History XRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 2.0
Police StoryRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Four BrothersRated ★ 2.0