Movies
Ratings
364
Marriage StoryRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Eye in the SkyRated ★ 4.5
SidewaysRated ★ 3.5
The VoicesRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 1.0
PatersonRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0- MicrohabitatRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.5