Movies
Ratings
21- Love the Way You AreRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5