Movies
Ratings
734
The TerminalRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
KinRated ★ 3.0
The IncidentRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
The CrucibleRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0- LOST TO SHAMERated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5- ScoutRated ★ 3.5
A FamilyRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.0
God's PocketRated ★ 3.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0