Movies
Ratings
927
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.5- SergioRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.5