Movies
Ratings
943
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0- WhiplashRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 1.5
LightyearRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 2.5- Enola Holmes 2Rated ★ 3.5

John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0- Kill BoksoonRated ★ 3.0