Titles you rated
SearchingRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 1.5
VenomRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0