Movies
Ratings
306
MasqueradeRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0