Titles you rated

EnemyRated ★ 3.0- Train DreamsRated ★ 4.0
- Left-Handed GirlRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Everybody's FineRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Christmas with the KranksRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Professor and the MadmanRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 2.0
- Good NewsRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
BridesmaidsRated ★ 2.0