Movies
Ratings
351- Whispering WaterRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 1.0- ScoutRated ★ 3.0
- The King's WardenRated ★ 2.5
The FatherRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5- CobwebRated ★ 3.0

Road to BostonRated ★ 2.5
Love ResetRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.5
- Hijack 1971Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
PilotRated ★ 3.0