Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0