Movies
Ratings
1017
At the BenchRated ★ 3.0
Wild at HeartRated ★ 4.0
Ivan's ChildhoodRated ★ 3.5
The SacrificeRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.0
NostalgiaRated ★ 5.0
Platonic SexRated ★ 3.0
IntroductionRated ★ 2.5
Sound of MetalRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 4.0
La HaineRated ★ 4.0
HimizuRated ★ 2.5
She Taught Me SerendipityRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 3.5
- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Julien Donkey-BoyRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.0- Small Things Like TheseRated ★ 3.5