Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0- Emergency Act 19Rated ★ 1.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Conspirators of PleasureRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.5
SopyonjeRated ★ 4.0- 흙꼭두장군Rated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0