Movies
Ratings
813
The IrishmanRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Look Who's BackRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 0.5
1917Rated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0