Movies
Ratings
508
Perfect DaysRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 0.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
John WickRated ★ 1.0- The BalconettesRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0- Wicked Little LettersRated ★ 4.0
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0- MicrohabitatRated ★ 1.5
American PsychoRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5