Movies
Ratings
160
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 5.0- Henri HenriRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
The LoftRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Diary of a ChambermaidRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5