Movies
Ratings
581
ChappieRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5