Movies
Ratings
336
Door LockRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
The EqualizerRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 4.5- The LiarRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
The MegRated ★ 1.5
WildRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
Third StarRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.0