Movies
Ratings
158
The Little PrinceRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0- Sleeping with Other PeopleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0- SocialphobiaRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5- PapermanRated ★ 4.5
- Partly CloudyRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.5