Movies
Ratings
1168
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
City of JoyRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The BoatRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 3.5
Romeo and JulietRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0