Movies
Ratings
214- The MatchRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Danny Cho: Korean DreamRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0