Movies
Ratings
267- StrawRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- The Children's TrainRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
NanaRated ★ 2.5- VictoryRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0- Love HardRated ★ 4.0
- A Letter from KyotoRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0- Groot Takes a BathRated ★ 4.0