Movies
Ratings
335
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0