Movies
Ratings
30
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The HoleRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5