Movies
Ratings
155
The HandmaidenRated ★ 3.0- The Last RideRated ★ 2.5
- Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 2.0
Innocent ThingRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
LucyRated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0