Movies
Ratings
261
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0