Titles you rated
Easy ARated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.0
Saw VIRated ★ 0.5
TwilightRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5