Titles you rated
Take OffRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0