Movies
Ratings
473
HomefrontRated ★ 3.5
JawsRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0