Movies
Ratings
225
Due DateRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
My StuffRated ★ 3.5
The Way Way BackRated ★ 4.0
Robo-GRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
The Incite MillRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5